Zeynep Dicleli Erdoğan

1975’te İstanbul’da doğan Zeynep Dicleli Erdoğan ilk ve ortaokulu Almanya’da okudu. Alman Lisesini 1995, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümünü de 1999’da bitirdi. İş hayatına Lise ve Üniversite yıllında part time çalışarak başladı.

Çeşitli firmalarda sırasıyla Yönetici Asistanı, Lojistik Sorumlusu ve Finans Koordinatörü olarak görev aldı. 2003 yılında sınavla SMMM ruhsatını aldıktan sonra 2004 yılında BZD’de Proje Koordinatörü olarak işe başladı. BZD 1997’da Ayşe Bilge ve Zülfü Dicleli tarafından kuruldu. BZD firmalara ağırlıklı olarak iş ve yönetim konularında özel kurumsal kitap ve broşürler yapar. Şirketler bu kitapları yılbaşında veya çeşitli etkinliklerde hediye olarak dağıtır.

2004’te Optimist Markası ile perakende sektörü için kitaplar yayınlanmaya başladı. Zeynep Dicleli Erdoğan 2007’de Genel Koordinatör, 2014’te de Genel Müdür olmuştur. Firma 2015’te kitap yayıncılığına ek olarak Dijital İçerik Ajansı kurmuştur ve artık Optimist Yayın Grubu olarak faaliyet göstermektedir. Dijital İçerik Ajansı firmalara blog içerikleri ve İK akademileri için dijital bültenler hazırlamaktadır.

Linkedin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...