Zeynep Atılgan

Zeynep Atılgan, 2002 doğumlu genç bir yetenek olup, henüz yaşının çok genç olmasına rağmen sanat ve eğitim alanlarında kendini başarılı bir şekilde ifade eden bir isimdir. Marmara Üniversitesi İngilizce Fizik Bölümü öğrencisi olarak eğitimine devam eden Atılgan, aynı zamanda 2018 yılında oyunculuk kariyerine adım atmış bir yetenektir. Bu süreçte kamera önü eğitimi alarak oyunculuk becerilerini geliştirmiş ve sektörde kendine bir yer edinmiştir.

Oyunculuk serüvenine tiyatro sahnelerinde “Othello” oyunuyla başlayan Zeynep Atılgan, sanatsal yeteneğini bu alanda göstermiştir. Reklam projelerinde de yer alarak çeşitli projelerde deneyim kazanmıştır. 2021 yılında Türkiye’nin popüler dizilerinden biri olan “Arka Sokaklar”da konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkmış ve daha sonra “Yargı” dizisinde canlandırdığı Parla karakteriyle tanınmıştır.

Sadece 1 yaşında olmasına rağmen sosyal medyada aktif bir şekilde bulunan Zeynep Atılgan, Instagram üzerinden @zeyatilgan kullanıcı adıyla takipçileriyle etkileşimde bulunmakta ve güncel projelerini paylaşmaktadır. Genç yaşına rağmen sanat dünyasında sağlam bir yer edinen Atılgan, gelecekte adından daha fazla söz ettirecek gibi görünüyor.

Zeynep Atılgan’ın hayatı ve kariyeriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler için sosyal medya hesapları, en güncel ve doğrudan bilgi kaynağı olacaktır. Eğitimine devam ederken sanatsal faaliyetlerine de devam eden Zeynep Atılgan, genç yaşında gösterdiği etkileyici başarılarıyla takdir toplamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...