Simay Barlas

Simay Barlas, 7 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş bir Türk oyuncudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan Barlas, oyunculuk kariyerine ilk adımlarını attığı dönemde büyük bir dikkat çekmiştir.

2014-2017 yılları arasında Star TV’de yayımlanan Paramparça dizisinde canlandırdığı “Öykü” karakteri ile tanınan Simay Barlas, bu projedeki etkileyici performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Ardından, 2017 yılında Kanal D’de ekrana gelen Adı Efsane dizisinde “Naz,” 2016-2017 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde “Gözde,” ve 2019-2020 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde “Damla” karakterleriyle başarılı bir çizgi çizmiştir.

Simay Barlas

Simay Barlas, 2020 yılında Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde “Yağmur” ve 2021-2022 yılları arasında Show TV’de ekrana gelen Aziz dizisinde “Efnan” karakterine hayat vermiştir. Ömer dizisinde de yer alan Barlas günümüzde ise FOX’ta yayınlanan Yabani dizisinde “Rüya” karakteriyle izleyicilere kendisini tanıtmaya devam etmektedir. Başarılı oyunculuğu ve çeşitli projelerdeki başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Simay Barlas, Türk televizyon dünyasının genç yeteneklerinden biri olarak adını duyurmaya devam etmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...