Şifanur Gül

Şifanur Gül, 26 Kasım 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk tutkusuna 18 yaşında başlamış ve bu alandaki yeteneğini geliştirmek için Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde profesyonel oyunculuk eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Genç yaşına rağmen kariyerinde önemli projelere imza atan Gül, kamera önü oyunculuğuna adım attığı ilk dizi olan “Sevdim Seni Bir Kere” ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Şifanur Gül, sahne ve kamera karşısındaki başarılı performanslarıyla tanınan ve sevilen bir oyuncu olmuştur. Kariyerindeki diğer önemli projeler arasında “Benim Adım Melek”, “Uyanış: Büyük Selçuklu”, “Cam Tavanlar”, “Hayatımın Şansı”, “Kuş Uçuşu” ve “Terzi” dizileri yer almaktadır.

Oyunculuğundaki çeşitlilik ve başarısı ile dikkat çeken Şifanur Gül, Kasım 2023 tarihinde başlayan “Altın Kafes” dizisindeki Zeynep karakteriyle ekranlarda izleyicilerle buluşmuştur. Kendine özgü tarzı ve etkileyici oyunculuk performansıyla kariyerine devam eden Şifanur Gül, izleyicilerden olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...