Pınar Deniz

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Türk oyuncudur. Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak doğan Deniz, 2 yaşından itibaren İstanbul, Tarabya’da büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Star TV’de yayımlanan “Sil Baştan” adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak adım atmıştır. Ayrıca şarkıcı Murat Dalkılıç’ın “Yani” adlı şarkısının klibinde de yer almıştır. 2016-2018 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan “Vatanım Sensin” dizisinde Yıldız karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. 2018 yılında FOX’ta yayımlanan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Gökçe karakterini canlandırmıştır. Netflix’te yayımlanan “Aşk 101” dizisinde Burcu karakterine hayat vermiştir. Günümüzde ise 2021 yılında Kanal D’de başlayan “Yargı” dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile birlikte başrolü paylaşarak “Ceylin Erguvan” karakterini canlandırmaktadır.

Özel hayatına dair, Pınar Deniz’in ilişkisel geçmişi de bilinmektedir. Türk oyuncu Kaan Turgut ile 2015’te bir ilişkiye başlayan Deniz, 2017’de çiftin evlenme kararı aldığı ancak 2017 Kasım ayında ayrıldığı açıklanmıştır. Şubat 2022’de Yiğit Kirazcı ile ilişkisi sona ermiştir. 2022’de Türk oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisi başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...