Pınar-Bayramgürler-Tanınmış-Kişiler

Pınar Bayramgürler

Özel Aile Hastanesi şirketinde Chief Executive Officer
Özel Aile Hastanesi şirketinde Chief Executive Officer

8 Mayıs 1981 yılında Kırşehir‘de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi sonrasında Nişantaşı Üniversitesi‘nde Sağlık Yönetimi tezli yüksek lisansı yaptı, halen Nişantaşı Üniversitesi’nde İşletme Doktorasını yapmaktadır.

2000 yılında medikal firmada başladığı çalışma hayatına 2003 yılında Göztepe Şafak hastanesine Hastane Müdürü olarak devam ettirdi. 2011 yılında Göztepe Şafak hastanesinin Genel Müdürü olarak ayrıldı. 2011-2012 yılları arasında Echomar grubunda hastaneler koordinatörü olarak devam etti. 2012 yılında İstanbul Şafak Hastanesine CEO olarak geçti. 2013 yılında görevine ek olarak Ataköy Hastanesi CEO, 2014 yılında görevine ek olarak Şafak Diyaliz CEO’su, 2019 yılında mevcut görevlerine ek olarak Aile Hastanesi CEO’luğu eklenmiştir. Halen bütün kurumların CEO’luğunu yapmaktadır.

Pınar-Bayramgürler-Tanınmış-Kişiler

Kalite sürekli iyileştirmektir sözünden yola çıkarak sürekli alanınla yada ilgi alanlarınla ilgili eğitim, kurs, seminerlere devam etmektedir. Kitap okumaya çalışıyor, sosyal çevre işinde çok önemli olduğundan onları da belirli bir dengede tutmaya çalışmaktadır.

Gençlere tavsiyem hayallerinden asla vazgeçmesinler, bu uğurda çok emek versinler muhakkak amaçlarına ulaşırlar. Ne iş yaparsanız yapın kesinlikle sevdiğiniz işi ait hissettiğiniz kurumda icra edin. Başarı kaçınılmazdır. Eğer başarılı değilseniz biliniz ki ya yeterince isteyip emek vermediniz, ya sevmiyorsunuz yada oraya ait değilsinizdir. Her çiçek her toprakta açmaz. Açacağınız toprağı muhakkak bulun.

Pınar-Bayramgürler-Tanınmış-Kişiler

Hayatın akıp gittiğini ve nasıl geçireceğinizi sizin belirleyeceğinizi asla unutmayın. Zaman çok kıymetli doğru kullanmanızı tavsiye ederim.

Pınar-Bayramgürler-Tanınmış-Kişiler

LinkedIn

 

 

Muhammed UTKU
Merhaba ben Muhammed, Tanınmış Kişiler kurucusuyum. Sosyal medya adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.