Mehtap-Haphap-Tanınmış-Kişiler

Mehtap Haphap

Satış Müdürü - STK Fulfilment
Satış Müdürü - STK Fulfilment

Mehtap Haphap (16.11.1990) Amsterdam’da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Vrije Universiteit Hukuk Fakültesi’nde bitirdi. Yine aynı üniversitede yüksek lisansını İş Hukuku alanında tamamladı.

Eğitimi süresince hukukun farklı alanlarıyla ilgili gördüğü derslerden bazıları Hukuk Bilimi Metotlari, İş Hukuku İncelemesi, İş Hukuku Davası Uygulamaları, Belediye Kanunları ve Telif Hakları’dır. Öğrencilik yıllarında çeşitli kurumlarda gönüllü olarak çalıştı. Londra’da Kanser Araştırma kuruluşunun hukuk bölümünde staj gördü. Eğitim alanının hukuk olmasına rağmen ticari alanlara ilgi duydu ve kendini bu alanlarda geliştirdi.

Mehtap-Haphap-Tanınmış-Kişiler

2018 ile 2020 yılları arasında bir Telif Hakkı Kuruluşu’nda idari personeli olarak görev aldı. Bu süreç içerisinde kendini hem telif hakları konusunda, hem de idari işler alanında geliştirdi.

Şu an STK Fulfilment şirketinde çalışmaktadır. STK Fulfilment websitelerin depo ve nakliye işleriyle ilgilenmektedir ve ayrıca STK Group’un bir bölümüdür.

STK Group’un yöneticisi Selim Tanrıkulu Türkiye’deki farklı markaların Hollanda’da bulunmasını sağlayan kişidir. Sinoz, Carpex ve Biolog gibi şirketler bunlardan sadece bazılarıdır. Kendisi aynı zamanda kozmobox.eu‘nun de sahibidir.

Mehtap-Haphap-Tanınmış-Kişiler

STK Fulfilment e-ticaret ve e-ihracat firmalarına ürünlerini Avrupa’da satabilmeleri için imkan sağlamaktadır. Verdiği hizmetler arasında görüş ve tavsiyelerde bulunmanın yanı sıra ürünlerini dünya çapında müşteriye ulaştırmak yer almaktadır. Mehtap’ın STK Fulfilment’teki uzmanlık alanı 3 farklı lisanda müşterilere satış alanında hizmet sunmaktır. Bu diller İngilizce, Hollandaca ve Türkçe’yi içermektedir.

Girişimcilerin STK Fulfilment aracılığıyla sattıkları ürünlerde başarılı olmaları ve şirketlerinin ilerlemesinde ve
büyümesinde katkılı olmak ta Mehtap’ın hedefleri içerisinde yer almaktadır. Son yıllarda e-ticaretin ve e-ihracatın uluslar arası önemi ve ilerlemesi bilindik bir durum. Öyle ki e-ticaret ve e-ihracat gelecek senelerde daha da büyümeye ve gelişmeye devam edecek gibi görünüyor. Şirketlerin bu alanda girişimde bulunmalarına destek olmak ve ayrıca büyümelerine katkı sağlamak Mehtap için yaptığı işin en temel unsurudur.

Kendisi için şirketlerin sadece finansal açıdan büyümeleri değil, bu şirketlerin sınırlarını aşma ve başarılarının ötesine geçmekte katkıda bulunmak Mehtap için başlıca bir görevdir.

Linkedin

Tanınmış-Kişiler-PREMIUM-Logo

Muhammed UTKU
Merhaba ben Muhammed, Tanınmış Kişiler kurucusuyum. Sosyal medya adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.