E-Serdar-Gökpınar-Tanınmış-Kişiler

E. Serdar Gökpınar

@TTGV @ODTÜ @TAFTIE @PDMA
@TTGV @ODTÜ @TAFTIE @PDMA
Dr. E. Serdar Gökpınar (d. 1972, Adana). Türk teknolojist, savunma-havacılık uzmanı ve akademisyen. Halen Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’dan koordinatör ve ODTÜ’de öğretim görevlisidir.
Dr. E. Serdar GÖKPINAR, Makina Mühendisliği Bölümünden Lisans, İşletme Yüksek Lisans, Teknoloji Yönetimi Doktora derecesi sahibidir. 1996-2011 arasında TÜBİTAK-SAGE’de sırasıyla araştırmacı, çeşitli Ar-Ge projelerinin yürütücüsü ve grup koordinatörü görevlerini yürütmüştür. 2012-2018 yılları arasında TUSAŞ-TAI Teknoloji Yönetimi Müdürlüğü ve Muharip Uçaklar Direktörlüğü görevlerini üstlenmiştir.
E-Serdar-Gökpınar-Tanınmış-Kişiler
2003-2005 yılları arasında Proje Yönetimi Derneği Başkanlığı görevini yürütmüştür. Uzun yıllar Milli Savunma Bakanlığı, Milli Prodüktivite Merkezi ve Milli Güvenlik Akademisi’nde eğitmen olarak görev yapmıştır.
E-Serdar-Gökpınar-Tanınmış-Kişiler
Mühendislik Yönetimi, Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi, İnovasyon Yönetimi ile Savunma ve Havacılık alanlarında araştırmacı ve öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdüren Gökpınar’ın çok sayıda ulusal ve uluslararası akademik yayını bulunmaktadır.
E-Serdar-Gökpınar-Tanınmış-Kişiler
Muhammed UTKU
Merhaba ben Muhammed, Tanınmış Kişiler kurucusuyum. Sosyal medya adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.