Dilşad-Çelebi-Tanınmış-Kişiler

Dilşad Çelebi

Kurucu / Founder EDT Sağlık Hizmetleri
Kurucu / Founder EDT Sağlık Hizmetleri

Akşehir doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu olup, 12 seneden fazla bir zaman ulusal ve uluslararası firmalarda “gıda aromaları” konusunda satış ve pazarlama alanında çalıştı. En son 9 yıl çalıştığı Aromatech S.A. firmasındaki Satış & Pazarlama Müdürlüğü görevinden istifa ederek 2006 yılında kendi firması EDT Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.’yi kurdu.

EDT Sağlık Hizmetleri, tamamlayıcı ve bütünsel tıp yaklaşımını kullanan tıbbi cihazların Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti distribütörüdür. Almanya ve Amerika menşeli Mora Terapi biyorezonans cihazlarının, biyofoton cihazlarının, manyetik alan ve quantum frekans cihazlarının doktorlara, hastanelere ve sağlık çalışanlarına ulaşmasını sağlamakta ve aynı zamanda metotlara dair sağlık profesyonellerine yönelik eğitimler vermektedir. Bu eğitimler tamamlayıcı ve bütünsel tıbbın temellerini ve yaklaşımlarını öğrenmek isteyen doktorlar ve sağlık pratisyenleri için mükemmel fırsatlardır.

Dilşad-Çelebi-Tanınmış-Kişiler

Firmanın misyonu, toplumda bütünsel sağlık ve sağlıklı yaşam bilinci oluşturmak, bireylerin yaşam kalitelerini yükseltmek ve iyi yaşam standartlarını desteklemek üzere yenilikçi ürünler, metotlar ve yaklaşımlarla bütünsel tıp sektörüne liderlik etmektir.

Dilşad Çelebi’nin kişisel misyonu; çeşitli sivil toplum örgütleri, kuruluşları vasıtasıyla hizmet ederek, mentorluk ve rol modellik yaparak, dünyada cinsiyet eşitliğinin yerleşmesi, iş dünyasında kadın çalışanların, kadın liderlerin ve kadın girişimcilerin artmasını desteklemek ve toplumdaki pozitif gelişime öncülük etmektir.

Liderlik, yönetim, pazarlama, strateji, planlama, satış, değişim yönetimi, takım liderliği, girişimcilik, uluslararası liderlik konularında deneyimli ve güçlü bir performansa sahiptir.

Dilşad-Çelebi-Tanınmış-Kişiler

16 Yaşında bir erkek çocuğu annesi olan Dilşad Çelebi, öğrenmeye ve gelişime tutkuyla bağlıdır. Yaşam boyu öğrenme anlayışıyla düzenli ve sürekli eğitimlerine devam etmektedir.

LinkedIn

Muhammed UTKU
Merhaba ben Muhammed, Tanınmış Kişiler kurucusuyum. Sosyal medya adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.