Cihan Keser

İstanbul doğumlu olan Cihan Keser, lisans eğitimini İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü‘nde tamamladı.

Bir süre Koç Holding‘de Web Administrator olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılında CeBIT Bilişim Eurasia Bilgi İşlem Sorumlusu oldu. 2007-2015 yılları arasında Deutsche Messe – Hannover Fairs Turkey bünyesinde sırasıyla Bilgi Sistemleri Müdürü ve Koordinatörü olarak kariyerine devam etti. 2012 yılında Türkiye’nin ilk LinkedIn bağlantılı Sosyal Medya Yarışması‘nda en sosyal profesyonel seçilerek Türkiye 1. si oldu

2009 yılından bu yana Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jüri üyeliği görevini üstlenmekte. 2015 yılından itibaren Deutsche Messe Türkiye ofisinde ”Bilgi Teknolojileri, Dijitalleşme Projeleri ve Veri Yönetimi Direktörü” olarak çalışma hayatına devam etmekte.

Cihan_Keser_Tanınmış_Kişiler

Hannover Fuarcılığın Türkiye‘deki tüm IT ve Online operasyonları sorumluluğunda bulunuyor. Teknoloji danışmanlığı, IT yönetimi, dijital dönüşüm, CRM, ERP, süreç yönetimi konuları uzmanlık alanları. Kurumsal internet stratejilerinin geliştirilmesi, dijital stratejilerin oluşturulması, online pazarlama, kapalı alanlarda konum bazlı teknolojiler, lokasyon bazlı pazarlama ve dijital etkinlik yönetimi alanında da çalışmaları devam ediyor.

2018 yılında Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nde yılın Müşteri ile Etkileşim Projesi ödülünü kazandı. Yine 2018 yılında CIO Ödülleri kapsamında Türkiye’de ödüllendirilen yılın CIO’larından biri oldu. 2019 yılında Ubtech Robotics Competition’da jüri üyeliği yaptı.

2019-2020 yılları arasında UFI, The Global Association of the Exhibition Industry tarafından düzenlenen Exhibition Management Degree programını Excellent derecesi ile bitirme başarısını gösterdi. Ayrıca Bilişimciler ve Bilişim Grupları yönetim kurulunda, kurucu başkan yardımcısı olarak görev aldı. Bilgi Teknolojileri Derneği Bitekder üyesidir.

İş hayatı dışında seyahat etmek, futbol ve basketbol ilgi alanları. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

LinkedIn

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...