Cansu Yılmaz

Ben Cansu Yılmaz. Sosyal medya danışmanı ve eğitmeniyim.

8 Şubat 1992’de İstanbul’da doğdum. 2011 yılında Trakya Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenliğinden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca grafik animasyon ile ilgili çalışmalar yaptım. Mezun olduktan sonra 3 yıl boyunca bir özel okulda Kodlama ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği yaptım.

Her zaman kendi işimin sahibi olmak istiyordum. Ve bir anda karar vererek istifa edip dijital pazarlama üzerine yerli ve yabancı eğitmenlerden eğitimler almaya başladım. Tai Lopez, Grant Cardone, Sam Ovens, Jeremy Haynes, Dan Henry, Cat Howell, Billy Gene ve Mark Lack tarafından mentorluklar aldım. Kendimi her gün geliştiriyor ve trendleri takip ediyorum.

Yeni kariyerime sosyal medya uzmanı olarak başladım. Sonrasında 2018 yılında Skylimited Marketing adında bir sosyal medya ajansı kurdum. Ajans olarak Sosyal Medya İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Yönetimi, Facebook ve Instagram Reklamları, LinkedIn Reklamları, Google ve Youtube Reklamları ile markanızı ve işletmenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. Ekip olmanın gücüne inanıyorum. Ekibimiz de her geçen gün büyümekte ve gelişmekte.

2019 yılında Habitat Derneği’nin Facebook ve TOBB iş birliği içerisinde yürüttüğü Sınırları Aşan Kobi’ler projesine başvurdum ve kabul edildim. Böylece yine çok sevdiğim eğitmenlik rolüme Sosyal Medya Eğitmeni olarak geri dönmüş oldum. Hala devam etmekte olan projede Kobi’lere dijital dünyanın kapılarını açıyoruz. Dijital pazarlama, reklam ve içerik yönetimine dair eğitimler veriyorum.

Cansu-Yılmaz-Tanınmış-Kişiler

Ayrıca birçok kişisel marka, üniversiteye ve işletmeye de eğitimler vermekteyim. Başta İstanbul Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Blockchain, Girişimcilik kulüpleri gibi üniversitelere, Remax Invest gibi kurumsal işletmelere sosyal medya üzerine eğitimler veriyorum.

Verdiğim Başlıca Eğitimler:
▪️ Facebook, Habitat Derneği ve TOBB ortaklığında gerçekleşen Sınırları Aşan KOBİ'ler Eğitimleri
▪️ Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi (İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü ve GK Akademi)
▪️ Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi (İstanbul Bilgi Üniversitesi Blockchain Technology Club ve Blockchain Education
Network)
▪️ Facebook ve Instagram Reklamcılığı (REMAX Invest)
▪️ Sosyal Medya İçerik Yönetimi (Online)
▪️ LinkedIn ile Kişisel Marka Ol (Online)
▪️ Sosyal Medya Yönetimi (RNA İletişim)

İş dışında yağlı boya resim ve string art ile ilgileniyorum. Son olarak okuyucularla kendimi motive etmek için kullandığım cümlemi paylaşmak isterim;
“Sen yola çık, yol sana görünür.” – Mevlâna

Cansu YILMAZ- Sosyal Medya Danışmanı | Eğitmen | Instagram ve LinkedIn Uzmanı | Kurucu – Skylimited Marketing

LinkedIn

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...