Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz, 4 Ağustos 1998 tarihinde Manisa’da dünyaya gözlerini açtı. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz, genç yaşına rağmen dikkat çeken bir oyunculuk kariyerine sahiptir. 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncusu ödülüne layık görülen Şaşmaz, yetenekleriyle izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu geri dönüşler almıştır.

Televizyon dünyasındaki ilk çıkışını 2017 yılında “Söz” dizisiyle yapan Aytaç Şaşmaz, kariyerindeki önemli adımları romantik komedi türündeki Baht Oyunu dizisi ile atmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan bu dizi, Şaşmaz’ın yeteneklerini geniş bir kitleye tanıtmasını sağlamıştır. Baht Oyunu, genç oyuncunun oyunculuk becerilerini sergileyerek büyük beğeni toplamasına ve ödül kazanmasına vesile olmuştur.

Aytaç Şaşmaz, sadece kardeşi İsmail Ege Şaşmaz’ın değil, kendi yetenekleriyle de adından söz ettirmekte ve genç yaşına rağmen televizyon dünyasında önemli bir yer edinmektedir.

Kasım 2023’te başlayan Altın Kafes dizisindeki Onur karakteriyle ekranlarda izleyicilerle buluşan Aytaç Şaşmaz, başarılı kariyerine devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Öneriler

Doğu Demirkol

Aydın Doğu Demirkol,...

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Çakmak,...

Demet Akbağ

Demet Akbağ, 23...

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 1...

Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu, 20...

Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu, 10...